İNTERNETTEN KAYIT / ONLINE BAŞVURU FORMU

 • İnternetten kayıt koşullarını okuyup "Kabul Ediyorum" düğmesini tıkladığınızda ulaşacağınız "ÇALIŞMA KAMPLARI BAŞVURU FORMU"nu  eksiksiz olarak doldurun ve "GÖNDER" düğmesini tıklayarak yollayın.
 • Kayıt ücreti ödenmeden başvurunuz işleme konamayacağından, lütfen en kısa sürede kayıt ücretini GENÇTUR banka hesabına yatırın ve yatırdığınızı workcamps.out@genctur.com adresine yazın. Yapabiliyorsanız banka dekontunu da ekleyin. Başvuru formunun yollanmasından sonraki 7 gün içinde ödeme yapılmamışsa başvuru belgesi sistemden silinmektedir.
  Kayıt ücretinin TL karşılığını yatırabileceğiniz banka hesap numaramız;
  GENÇTUR - T.İş Bankası Beyoğlu Şubesi (Şube Kodu 1011)
  Hesap No: 1667116 IBAN : TR200006400000110111667116
  Açıklama kısmına "kampçı adını" yazdırmayı unutmayınız.
 • 1 Ekim - 28 Şubat tarihleri arasında kayıt oluyorsanız yalnızca ön kayıt bedelini (birden fazla sayıda kamp yapacaksanız ön kayıt bedellerinin toplamını) yatırmanız yeterlidir. Ancak, döviz kurlarındaki artıştan olumsuz etkilenmek istemiyorsanız kayıt ücret(ler)inin tamamını da yatırabilirsiniz.
 • 1 Mart'tan sonra kayıt oluyorsanız, kayıt ücret(ler)inin tamamını yatırmalısınız.
 • Banka dekontunun fotokopisini bir vesikalık fotoğrafınız ile birlikte GENÇTUR'a ulaştırınız.
 • Başvurunuz kaydedildikten sonra GENÇTUR'dan, bundan sonraki işlemler hakkında bir bilgi kağıdı ve kaydınızı izlemek için gerekli olan kullanıcı adınızı ve parolanızı alacaksınız. Bunları not ediniz. Gerektiğinde, Kayıt İzleme Bölümü'nden kendi dosyanıza girerek adres, e-posta, telefon numarası, vb. değişen bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Zamanında değiştirilmeyen bilgiler nedeniyle oluşacak aksaklıklardan GENÇTUR sorumlu değildir.
 • Internet Servis Sunucularında oluşacak aksaklıklardan GENÇTUR sorumlu değildir.